| Alexxanndru a întrebat:

Salut.Am un prieten care are ceva probleme la intrarea in metin2.RO.Am intrat la el in Pc prin TeamViewer incercand sa rezolv problema dar m-am blocat, si m-am gandit sa va cer ajutorul.Cand face autopatchul se incarca pana la capat si cand da pe "Incepe joc" apare o eroare in care scrie "Programul nu a putut fi executat corect.(code=5, msg='Acces refuzat.', runAppPath='C:/Users/Gabi/Desktop/Metin2/metin2client.bi n).Mentionez ca aseara a intrat si a iesit normal, iar de dimineata ii aparea aceasta eroare.A descarcat si instalat din nou metinul si degeaba.Va rog ajutati-ne.Multumesc!

Aici un link cu poza erorii : http://imageshack.com/scaled/large/546/lxwp.png

Răspuns Câştigător
| Osirius a răspuns:

A fost mutat folderul jocului cumva sau instalat patchul in alta parte? Jocurile nu se instaleaza pe desktop...
Sterge jocul complet (din Programs and Features) si orice folder ce mai ramane prin My Documents sau User, dupa care instaleaza-l normal intr-un folder din C:/ sau D:/ sau ce partitie are spatiu liber, aranjat frumos intr-un folder numai cu jocuri, nu aruncat aiurea pe desktop.