| CosminSM a întrebat:

Cand o sa apara mount&blade 2 bannerlord?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Inca nu au anuntat dar cel mai probabil in vara anului 2015. Si eu astept de ceva timp jocul, am vazut pe IGN ca nu e inca o data fixa. Acum s-au ocupat foarte mult de DLC-ul de la Warband (Viking Conquest) dar nici la Bannerlord nu mai au prea multe de facut. Poti citi la ei pe forum, sunt cateva blog-uri interesante despre joc. Cum ar fi : engine-ul cu care il fac, detaliile, echipa, design-ul. Mai recent au postat doar cu DLC-ul dar speram sa mai puna si ceva detalii despre Bannerlord. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^_^

2 răspunsuri:
| CosminSM explică (pentru RocKzZ):

Am citit, am vazut imagini, etc. Pur si simplu arata superb!

| OnuOnulică a răspuns (pentru CosminSM):

Din cate am inteles apare prin Aprilie 2015 happy