| Anonim_9586 a întrebat:

Cand va aparea Sims 4?

67 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offfff.cika e o dezamigire sims 3 asa mi s-a parut si mie sims 2 dar dupa ce-l joci o sa-ti placa sigur sims 3 e marpha sims 4 apare in 11 ianuarie 2011 sau 1 iulie 2011 deci nu mai trancanitzi voi prostii o si de unde stiu ei bine mama e impreuna cu unu dinre oamenii de acolo si stiu cand va aparea si e mega super tare jocul sims 4 pana acum inca mai lucreaza la el dar am fost in firma si am vazut cam ce cuprinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt cea cu tatal care lucrteaza la firma vreau sa va spun cam ce cuprinte sims 4 poti face animale ai cele patru anotimpuri ploua da bruma ect sunt niste coafuri si haine marfa mai ai butin si zici ca ai ajuns in paradis eu am sims 1, sims 2 pets sims 2 double deluxe sims 2 deluxe sims 2 nighlife sims 2 season sims 2 chiken si bath si multe altele sims 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 3 e naspa rau il am si eu mai misto e sims 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a intamplat ceva groazinc la fabrica au avut o mica pana de curent si a distrus tot ce s-a lucrat v-a trebuie sa inceapa dind nou sunt fata cu tatal care lucreaza acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea sa apara cat de curand.eu am si sims 2si 3. 3 e urat rau de tot doiul e mirific!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In25. 11. 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va aparea cand va aparea dar the sims 3 ambition e super tare fata de the sims 3 pe the sims 3 ambition poti sa vezi cum lucrez la serviciu dar iti trebuie the sims 3 pentru a instala the sims 3 ambitions sau the sims 3 pets e inca fain ca iti poti face cum vrei u caini si sa te joci cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sims 4 nu mai apare. Mie mi-au placut ambele simsuri si sims 2 si sims 3. Eu am toate simsurile 3, dar imi si destule de sims 2. cum ar fi: sims 3, sims 3 world adventurs, sims 3 high-endloft, sims 3 ambitios, sims 3 late night, sims 3 fast lane., Iar sims 2 multe! sincer sa fiu imi pare rau sa zic asta sar cine a zis ca sims 3 enaspa rau e un mare bouuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine pe la ora 5:52

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cand va aparea si din cate am inteles undeva in toamna lui 2014 de fapt nici cei de la EA nu stiu sigur cauta pe youtube asa:Sims 4 official trailer

| Чернобыль a răspuns:

In 2014. A fost acum anuntat oficial.

| Sabwy a răspuns:

Nu apare prea curand... din cate am auzit eu la un mometdat. prin toamna anului viitor.

| rox a răspuns:

Mai incolo.

| dizzyizzy a răspuns:

Oricum nu acum.
Si sims 3 e o dezamagire totalastraight face
e naspa rau de tot.
ii da clasa sims 2 seasons sau bon voyage peace sign

| CatzPopularity a răspuns:

Sims 4?! Mai este mult pana atunci. Adica curand va fi 2013 si inca nu am auzit nici un fel de informatie.
Cum sa apara asa repede? Adica inca se mai lucreaza la sims 3! De exemplu, curand s-a facut un Expansion Pack(cred) Katty Perry. Vezi? Doar dupa ce o sa termine cu sims 3 vor incepe cu Sims 4 care nu va avea multe lucruri diferite de Sims 3, doar ca probabil vor lucra la chestia cu "Oamenii pot trece prin lucruri"

| Alecsandraa a răspuns:

Anu viitor? :o vi se pare! cat a asteptat sims 2 pentru sims 3? si voi credeti ca de pe un an pe altul se vor face sims'uri? straight face intr-adevar. sims3 e o dezamagire t0tala sad

| Demonul202 a răspuns:

Pai va aparea in toamna in luna septembrie

| ElenaRy a răspuns:

Nu cred sa mai apara

| madaaxD a răspuns:

Prea va grabitzi... evident ca va aparea ceva mai tarziu.tongue adica prin 2011 2012 daca nu chiar 2013

| Cupcake123 a răspuns:

Pai...Am aflat de sims cand eram prin 1-2-a (sc generala) de la o cunostinta.De sims 2 aflasem.Cum am vazut cat de,, special,, e imediat mi-am intrebat fratele cum e sims1.Mi-a raspuns ca era innebunit cand aparuse sims1.Insa nu mi-l instalase sims2 deoarece zicea ca am 8 ani(pe atunci) si ca nu stiu engleza pana nu voi avea macar 10 ani nu prea ma pot juca.Si ghiciti ce? Trece 1-2 luni si am sims (cand aveam 8 ani).Imi doream si expansiunile sims2 si le-am avutbig grin. Apoi in vara anului 2010 (desi stiam de sims3 din prima luna de cand a aparut) am obtinut sims3.Acum urmeaza sa am si sims3 pets.

| deniii589 a răspuns:

Mai ai de asteptat sims 3 are deapea 5-6 expansiuni pe cand sims 2 area vreo 15, deci...trebuie sa mai ai rabdarewinking

| PaulaEuu a răspuns:

The sims 4, va aparea prin 2014, am vazut deja un video de pe canalul de youtobe al unei firme oficiale, cu sim- create demo.E foarte reusit, poti ca modifici orice parte a coprului tinand clicc pe sim, iar aparatele, cladirile, masinile, etc, sunt cum ar fi din viitor.

| PaulaEuu a răspuns (pentru PaulaEuu):

Scuze pentru. greselile gramaticale sau denumiri.M-am grabit.

| Fichus0 a răspuns:

Va aparea in 2013, sunt 100% sigur de asta.Au aparut si trailere pe youtube cu sims 4, le intrece pe toate.

| xXxMiha3laxXx a răspuns:

E 2012 si nu a aparut, tu ai intrebat in 2009 imidiat dupa ce a aparut sims 3, chiar crezi ca cineva iti poate raspunde la intrebare? sincera sa fiu daca mai apare si sims 4 apare prin 2013-2014 si nu cred ca va fi cu mult mai bun, va avea doar ceva in plus fata de sims 3 care dupa mine este mult mai bun decat sims 2 deoarece te lasa sa vezi tot orasul si sa poti fi acasa cu un sim si in oras cu altul si sa mearga amandoi nu sa se opreasca timpul pentru unul si felul in care devin prieteni este mult mai rapid si logic, dar daca as adauga ceva ar fi mai multe slujbe si sa poata iesi din cladiri putandu-ne uite la ei in timp ce muncesc ( aresteaza infractorii/ curata o casa/ dau un concert/ sting un incendiu)

| PricopDaniDaP a răspuns:

Nu stiu cand va aparea sims 4 dar stiu cand apare sims 5:ni 2014 in toamna pe cam ziua 7

| Vladutu_Rafael_1990 a răspuns (pentru PricopDaniDaP):

Ba esti tare rau de cap rolling on the floor daca sims 4 o sa aiba grafica perfect reala inseamna ca sims 5 o sa se joace in viata reala.....toti jucam sims 5

| Mally5055 a răspuns:

Nu exista inca happy nu inteleg de ce oamenii spun ca sims 3 e o dezamagire? happy in fine. ideea e ca intr`adevar sims 2 are mai multe avantaje dar totusi happy

| adda_7669 a răspuns:

Pai...eu stiu ca sims 4 a aparut.dar crede-ma e foarte naspa e sa iti faci un oras.si ca vin extrateresti sa il strice da... e super naspa am vazut la o prietena credeti-ma e o dezamagire au ramas fara idei

| Madalina_Geldrich_1992 a răspuns:

Si eu am cautat chiar foarte mult si din cate am vazut va aparea prin 25 februarie 2014! happy

| giannit1 a răspuns:

A aparut si se chema the sims medieval

| StarSong a răspuns:

De fapt The Sims 4 este The Sims Medieval.