| M0scraciun a întrebat:

Care assassin s creed credeti ca a fost cel mai bun? eu cred ca 4 ...si grafica si poveste misto ..personajul principal interesant...voi care ziceti ca a fost? si ..de ce?

3 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Mie în general mi-a plăcut toată seria. Grafica a fost ok. Story line-ul a fost decent la fiecare joc, nu am de ce sa ma plang, dar Unity si Syndicate mi s-au părut ceva mai bune.

| M0scraciun explică (pentru RainbowD):

Hmm syndicate imi pare rau ca te dezamagesc da este considerat un esec,chiar si eu consider asta, povestea foarte, foarte plictisitoare, vanzarile au fost sub orice critica, de aia si fac o pauza asa mare de 3 ani, adica 3, 4, unity au iesit imediat, acum si cu filmul asta care nu a acoperit nici macar cheltuielile. Unity, da si mie mi se pare misto, da syndicate ai de capul lui, acum vad ca baietii se concentreaza oleaca pe empire, si din cate am inteles daca si asta ii un esec cred ca o sa faca altceva, dar au mentionat ce ...se zicea ceva de prince of persia, ca la prince of persia aia de la ubisoft au zis ca seria ia o pauza nu ca renunta la ea, dar oricum din cate am inteles empire o sa iasa misto happy Si, sincer as vrea sa mai apara un prince of persia astia de la ac de la unity au inceput sa delireze.l au scos foarte prost optimizat pentru pc, si de aceea nu au facut vanzari, doar jocul a fost destul de bun

| M0scraciun explică (pentru M0scraciun):

Acolo trebuia sa fie ceva nu ce ....dmn...