| alexalex2001 a întrebat:

Care e cel mai tare joc cu masini sa mearga volanul si sa se vada si in joc volanul.Pls funda!

Răspuns Câştigător
| IuLYaN17 a răspuns:

RFactor,NFS Shift, NFS Shift Unleashed 2, Grid, Dirt 1, 2 si 3, F1 2011, Euro Truck Simulator, 18 Wheels of Steel American Long Haul, 18 Wheels of Steel Haulin.Cam atatea stiu. Daca imi mai amintesc iti spunbig grin.
PS:Cele mai tari, cred, sunt: Dirt 1, 2 si 3 NFS Shift si NFS Shift Unleashed 2.

2 răspunsuri:
| piciucl a răspuns:

Unul cu tiruri: Euro Track
Need For Speed(nu stiu daca se vede volanul)

| IuLYaN17 a răspuns:

RFactor,NFS Shift, NFS Shift Unleashed 2, Grid, Dirt 1, 2 si 3, F1 2011, Euro Truck Simulator, 18 Wheels of Steel American Long Haul, 18 Wheels of Steel Haulin.Cam atatea stiu. Daca imi mai amintesc iti spunbig grin.
PS:Cele mai tari, cred, suntbig grinirt 1, 2 si 3, NFS Shift si NFS Shift Unleashed 2.