| robertrobita a întrebat:

Jocuri cu volan adica sa mearga cu volanul si sa se si vada volanul masinii. dau funda si vot

5 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Incearca need for speed shift.

| DroopyDroop a răspuns:

18 Wheels of Steel: Across America e belea rau jocul! Cu volan mai ales love struck

| RrobByy a răspuns:

Icearca test drive unlimited. funda?

| andrein2 a răspuns:

LevelR este joc online cu alti merge si cu volan simplu sau cu schimbator de viteze.
Vezi inauntru masini si sunt multe moduri si curse

| Ripper a răspuns:

Eu am : Euro Track Simulator Gold Edition (merge foarte bine cu volanul), Need For Speed Shift 2 (poti sa vezi din casca pilotului) Si cam atat sper ca te-am ajutatbig grin