| AnDrEsS_2807 a întrebat:

Care imi da situ De la ValMondial Metin2? Dau FundA!

Răspuns Câştigător
| rzvronaldo a răspuns:

Ma asta e ala bun vb seryos http://valmondial.fr/aragorn/ fundita:) plzzz

36 răspunsuri:
| TheAnonimBoy a răspuns:

Asta e siteu de la ValMondeal:http://valmondial.fr/ nu uita fundita

| PrunaPătrată a răspuns:

Asta e site-ul de la ValMondial Metin2 :
http://www.valmondial.fr/
Si nu e ala care tilau dat rzvronaldo, MyNameIsEarld, AnutZza11 si gHosT123 asta e care ti l-am dat eu, funda? :) te rog

| geanyhalav a răspuns:

Cum il iau ca nu vad unde decat 2 servere; dau pe unu si apoi nu imi apare nimic sa dau click. dati-mi si mie plz dowloand-ul dar cel care este inca functionabil plz

| cosminbosu2011 a răspuns:

Am si eu o intrebare de ce nu imi apare sa fac cont si sa dowloandez adica nu-mi apare nimic doar pagina fara nimic pe ea

| Alexandru_Jianu_1972 a răspuns:

Am si eu o intrebare cum sa activez contul ca am primit messu si codu dar cand dau codu pe site spune ca este incorect

| CrYstyY2012 a răspuns:

Mie imi merge tonguehappy

| sebitzuhsk a răspuns:

Mie imi arata pagina alba si nu merge! imi zice ceva de parola:off

| Ionut1Ghn a răspuns:

Mm ti-l da

| xxxionutxxxcautxxxiubitaxxx a răspuns:

Dau cont pe val mondial argorn cine vrea sa ma caute pe idul nistor_adrian76@yahoo.com

| MissYMarYa a răspuns (pentru Mizuno):

Plz imi zici si mie dc nu imi merge ca dau pe Aragon si nu merge plz repede

| MissYMarYa a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Dc nu merge sa apas pe aragon?
nu-mi apare nimic

| andries22 a răspuns:

Sall man nu stiu daca ma poti ajuta si pe mine am o problema. Eu mi-am facut cont dar cand sa ma loges imi zice ca contul este bannat. daca ma poate ajuta cineva va rog add:andries_geanina

| Andrei_Mihai_Gelutul_1983 a răspuns:

Nu stiulaughing))))))))))))))))

| Oliver_Florea_1995 a răspuns:

Valmonildial.fr

| Oliver_Florea_1995 a răspuns:

ValMondial.fr.

| edi654 a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Mersi

| XxAndre a răspuns:

AnDrEsS_2807 cu mare placere siteul: http://valmondial.fr/aragorn/ Funda!

| sasuche56 a răspuns:

Saitul este valmondial.fr

| Cosma_Robi_1997 a răspuns:

Nu merge. Serverul este inchis

| gabriellemnaru a răspuns:

Dc nu pot intra in site? Imi da :pagina inexistenta

| 0ctav1a2 a răspuns (pentru gabriellemnaru):

SI mie la fel tot pagina inexistenta.

| 0ctav1a2 a răspuns:

De ce imi da pagina inexistenta?

| gabriellemnaru a răspuns (pentru 0ctav1a2):

Sa schimbat siteul il cuat si eu pe cel nou dar am gasit alte metine si sunt varza.

| Vindex a răspuns:

Nici un site din astea nu merge pentru ca serverul e off!
Si nu se stie daca sau cand il deschide.