| AnDrEsS_2807 a întrebat:

Care imi da situ De la ValMondial Metin2? Dau FundA!

Răspuns Câştigător
| rzvronaldo a răspuns:

Ma asta e ala bun vb seryos http://valmondial.fr/aragorn/ fundita:) plzzz

36 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Asta e site-ul de la ValMondial Metin2 :
http://www.valmondial.fr/
Si nu e ala care tilau dat rzvronaldo, MyNameIsEarld, AnutZza11 si gHosT123 asta e care ti l-am dat eu, funda? :) te rog

| MissYMarYa a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Dc nu merge sa apas pe aragon?
nu-mi apare nimic

| edi654 a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Mersi

| PrunaPătrată a răspuns:

Stop cu intrebarile dc nu merge! Nu merge din 2 motive :

1) ca sa iti mearga contul trebuie sa ai ip italian, dc? Pentru ca italieni au fost rasisti si cei care sunt de alta nationalitate au ban din prima pe cont!

2) acum serverul e si off!

| geanyhalav a răspuns:

Cum il iau ca nu vad unde decat 2 servere; dau pe unu si apoi nu imi apare nimic sa dau click. dati-mi si mie plz dowloand-ul dar cel care este inca functionabil plz

| gabriellemnaru a răspuns:

Dc nu pot intra in site? Imi da :pagina inexistenta

| 0ctav1a2 a răspuns (pentru gabriellemnaru):

SI mie la fel tot pagina inexistenta.

| cosminbosu2011 a răspuns:

Am si eu o intrebare de ce nu imi apare sa fac cont si sa dowloandez adica nu-mi apare nimic doar pagina fara nimic pe ea

| CrYstyY2012 a răspuns:

Mie imi merge tonguehappy

| Ionut1Ghn a răspuns:

Mm ti-l da

| Vindex a răspuns:

Nici un site din astea nu merge pentru ca serverul e off!
Si nu se stie daca sau cand il deschide.

| sebitzuhsk a răspuns:

Mie imi arata pagina alba si nu merge! imi zice ceva de parola:off

| Cocolos_Andrei_1993 a răspuns:

Val mondial nu mai merge

| Atat_Cipry_1992 a răspuns:

Serverul valmondial de mt 2 s-a inchis definitiv.Au consumat toti banii pentru al tine on.

| MissYMarYa a răspuns (pentru Mizuno):

Plz imi zici si mie dc nu imi merge ca dau pe Aragon si nu merge plz repede

| xxxionutxxxcautxxxiubitaxxx a răspuns:

Dau cont pe val mondial argorn cine vrea sa ma caute pe idul nistor_adrian76@yahoo.com

| VladilaGeanina a răspuns:

Eu zic sa ii dati Fundita lui Velicu_Ionut_1997...Am facut cum a zis si am reusit cu site lui:X Velicu_Ionut_1997 ti-am dat Fundita:X Multumesc:X

| Oliver_Florea_1995 a răspuns:

Valmonildial.fr

| Oliver_Florea_1995 a răspuns:

ValMondial.fr.

| TheAnonimBoy a răspuns:

Asta e siteu de la ValMondeal:http://valmondial.fr/ nu uita fundita

| 0ctav1a2 a răspuns:

De ce imi da pagina inexistenta?

| gabriellemnaru a răspuns (pentru 0ctav1a2):

Sa schimbat siteul il cuat si eu pe cel nou dar am gasit alte metine si sunt varza.

| andries22 a răspuns:

Sall man nu stiu daca ma poti ajuta si pe mine am o problema. Eu mi-am facut cont dar cand sa ma loges imi zice ca contul este bannat. daca ma poate ajuta cineva va rog add:andries_geanina

| Alexandru_Jianu_1972 a răspuns:

Am si eu o intrebare cum sa activez contul ca am primit messu si codu dar cand dau codu pe site spune ca este incorect

| Andrei_Mihai_Gelutul_1983 a răspuns:

Nu stiulaughing))))))))))))))))

| sasuche56 a răspuns:

Saitul este valmondial.fr

| Cosma_Robi_1997 a răspuns:

Nu merge. Serverul este inchis