| Lara33 a întrebat:

Care jucati perfect world? va rog explicati`mi ce sa fac adica cum se joaca am auzit de la o prt jocul si pare interesant dau fundapuppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| вσмвση3ℓ a răspuns:

BUna...jocul este foarte ok, masini super, hati faine sunt combinate mai multe intr-un singur joc.
Iti dau pagina http://world.needforspeed.com/home aici te duci iti faci cont, apoi iti da sa descarci jocul...il instalezi dupa ce sa instalat astepti sa se downloadeze fisierele apoi dai play...Intri in joc iti scrii (username)iti alegi o imagine,apoi intri in harta si faci curse,faci bani iti iei masina, vorbesti cu prieteni de acolo, faci grup;)

Mult succes :*