| Duuuuudeee a întrebat:

Care ma poate ajuta cu problema asta la World Of Warcraft Cataclysm! Uitati-va in poza \! Astept! Dau Fundaaaaa! URGENT!

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

E piratat? Daca e piratat normal ca nu-ti merge.

5 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Ori nu ti-ai facut cont, ori te-ai logat dintr-o alta regiune, nu cea in care ti-ai facut contul

| Duuuuudeee explică (pentru EdiT):

Mi-am facut cont, si chiar daca zica ca am creat contul in alta regiune, am creat un cont nou si tot asa.angry

| Duuuuudeee explică:

Gata am rezolvatwinking Thnks!

| kid69 a răspuns:

Pai ai cont platit? nu? Eu am avut odata problema asta ca jucam pe subscriptia unui prieten adica ma invitat si jucam pe Begginner ma rog
Mam dus la Blizzard.com si am intrat in contul meu dupa care am cautat acolo o chestie cu WoW cataclysm si am dat add to my account
Si cam atat a fost am putut juca