| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Care mai stie servere de samp romane cu multi jucatori?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Am eu un server cu jucatori minim 100 playeri si maxim 350 cate o data e si full 188.40.86.76:8024 www.rss-ro.com e cel mai bun site din Romania

174 răspunsuri:
| kanGoL233 a răspuns:

HostName:.:: xGMania : The GodFather ::.
Address: gta.xgmania.com:7777
Players: 32 / 100
Ping: 26
Mode: BF-RO-GF: v0.00
Map: San Andreas
Forum: http://www.xgmania.com/forum
Haide si tu la noi in Comunitate si pe Serverul de SA:MP.
Facem Eventuri, Misiuni, dam NRG-uri Gratis... :)

| Mariosamp a răspuns:

HostName: CsWin:RPG Server (o.3x)
Address: 92.114.32.103:7777
Players: 50/ 200
Ping: 12
Mode: CsWin RPG V1.0.1
Map: LS si LV
Serverul are 1 luna si are deja 50 de playeri online eu zic sa intrati sa il umplem pe la 200- 300 de sloturi

| Mariosamp a răspuns:

Am facut un server de samp nou cu prieteni este de 1 luna si avem 40/200 pe el cand intri iti dam 1kk si un infernus e 10kk, la 50/200 se va face un event dgl cu premiu mare si se va da lvl up eu zic sa intrati acum si o sa va lasati de celelalte servere am multi prieteni pe el care s-au lasat de B-Zone si Bugged.ro

Nume:CsWin:RPG Server samp (0.3X)

Adresa:92.114.32.103:7777

Playeri:40/200

Mode:CsWin RPG v1.0.1

Map:LV si LS
Intra si nu o sa regreti

| IronHere a răspuns:

HostName: (0.3x)RedzMax RPG - Let the gammeddon begin!
Address: 94.177.106.41:7777
Players: 220 / 300
Ping: 12
Mode: RZM:RP v0.6.5
Map: San Andreas

Vino si tu pe cel mai frumos server de SaMp din Romania. Aici avem un GameMode unic, comenzi noi, carnaval si multe alte surprize. Avem un Staff excelent, amabil, gata sa te ajute 24/24.

| IronHere a răspuns:

HostName: (0.3x)RedzMax RPG - Let the gammeddon begin!
Address: 94.177.106.41:7777
Players: 200 / 300
Ping: 12
Mode: RZM:RP v0.6.5
Map: San Andreas

Vino si tu pe cel mai frumos server de SaMp din Romania. Aici avem un GameMode unic, comenzi noi, carnaval si multe alte surprzie. Avem un Staff excelent, amabil, gata sa te ajute 24/24

| CeZaRel991 a răspuns:

SaMp.DiaVoLa.Ro cel mai smecher server;) Intra pe el si nu vei regreta. Sunt CeZaReL daca vrei sa ma cauti :). Si daca tot am raspuns dati si aici un vot;) http://diavola.ro/samp/index.php?page=concurs&p=voteaza&nume=CeZaReL

| FirefoxSamp a răspuns:

HostName: Romania Job Trucking
Address: 188.241.14.98:7778
Players: x/ 50
Ping: 25
Mode: Romania Job Trucking
Map: San Andreas

| GtaUltimateRomaniaByLaurentiuPk a răspuns:

RHostName: GTA Ultimate - Romania [0.3x]
Address: 93.119.26.248:7777
Players: 36 / 100
Ping: 19
Mode: Ultimate RPG
Map: San Andreas

Avem Multe Factiune Pasnice si Mafii!
Mafii : The Barzini Family
The Cuneo Family
The Stracci Family
The yacuza Family
The Corleone Family
The Tattaglia Family

Avem Factiunile Pasnice :
F.B.I
P.D
N.G
Taxi Cab
News reporter
School Instructors
Mechanic Company
taxi cab
Hitman Agency!

Intrati Spuneti ca va adus LaurentiuPK BYe BYe Va astept cu drag alaturi de Ultimate

| Ruben_Preda_1998 a răspuns:

Rpg.kit-zone.com

| ian3 a răspuns:

RPG.Redzmax.com - serverul cu cel mai bun GM din Romania!

| alexrapid1 a răspuns:

HostName: GameLife: The GF - Official GodFather[0.3x]
Address: 89.38.246.216:7777
Players: 5 / 50
Ping: 2
Mode: FUNCS-RP V1.0
Map: San Andreas E nou e de pe 31/06/2013 se cauta admin vino si tu playeri vin cat mai multi daca intri da /report alexfcrb m-a adus si eu te voi ajuta cu ce vrei tu!

| Genovese_Andrei_1989 a răspuns:

Addres :93.119.26.225:7777
Players:32/50
Ping:11
Mode:Ro RPG v 0.3X
Map:San Andreas

Union-zone Enjoy
precizam ca s-a dat wipe in urma cu 2 zile

| OURWORLDALEX a răspuns:

HostName: Reality-Game - La 15 ON Se aleg 3 Admini si 2 Help
Address: 178.157.85.14:7777
Players: 14 / 25
Ping: 145
Mode: HD GF™ v1.2
Map: San Andreas
Cand intri scrii /report m-a adus AlExX si te ajutwinking

| SteelMan a răspuns:

93.119.26.12:7777 ( ISB- Gaming.ro ) Momentan max player 50 din care on 25-30. Serverul abia a fost deschis si este intr-o continua dezvoltare. Este un server Role Play. Eventuri in fiecare zi, Staff prietenos. Pentru mai multe detalii www.ISB-gaming.ro

| Kedryk a răspuns:

HostName: OnlyOns: The Godfather Server [0.3x]
Address: 188.212.107.220:7777
Players: 11 / 40
Ping: 111
Mode: OnlyOns GF
Map: San Andreas

| Zaharia_Albert_1995 a răspuns:

Crazy-Gaming Romania:93.119.26.204:7777,Crazy-Gaming Romania/Forum. Viziteazane Pentru mai multe detalii

| Dascalescu_Ionut_1999 a răspuns:

Ba si dc nu ma ajuti! happy

| xQuaD a răspuns:

HostName: *Trucking~Virtual~life* Vip lv1 Free!*
Address: 188.241.14.4:7777
Players: 5 / 50
Ping: 111
Mode: Trucking
Map: LS.SF.LV
SPUNETI CA VA ADUS BamBy

| ThunderX a răspuns:

Raspunsul tau aHostName: • ProGaming Stunt Zone » Big Update! «
Address: 93.120.38.37:7777
Players: 5 / 100
Ping: 25
Mode: • Romanian Server V2 •
Map: « Romania: Fun Server »ici...

Răspuns utilizator avertizat
| catalin96samp a răspuns:

Server sa-mp abia deschis 192.168.1.141:7777 server nonstop tinut de mine. Cereri leader admin sau helper pe facebook Catalin Ionut Postea. La inceput primesti lvl 2 si 6 rp, la lvl 3 masina personala la lvl 5 o arma infinita la alegere. serverul este roleplay si dispune de coins care il faci la payday si duminica dau eu la 20:00. Coins e un lucru mai speciial si poti cumpara cu ei bani mats drugs si altele. daca ai luat admin/helper pe server dupa ce ai facut cerere pe facebook la fiecare 5 playeri adusi vei primi up lvl admin. Pe server este permis sa faci C-bug doar duminica (doar cine se pricepe) nu vreau defectiuni. Am 15 factiuni le stiti nu le enumar.

| Costinel_Dinca_1997 a răspuns:

HostName: [0.3x] Zite RPG - Revenim cu update!
Address: 89.33.242.214:7777
Players: x / 50
Ping: 7
Mode: ZiteRPG | v1.1
Map: Los Santos

| SantinoCorleone a răspuns:

RP.J2P.Ro! Hard RP! Dupa parerea mea cel mai bine scriptat server! Avem mapa unica facuta de scripteru nostru! Va asteptam! Versiunea SA:MP 0.3x HostName: J2P.RO: Reality RolePlay Server [0.3x]
Address: RPG. J2P.RO:7777
Players: x / 150
Ping: 28
Mode: J2P:RP v3.0.13a
Map: • LS and LV •

| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

HostName: |•|Romania Stunt Alpha •[/BuyVip 2 Gratis]!
Address: 109.197.86.252:7777
Players: 3 / 60
Ping: 6
Mode: Romania Stunt Alpha

| halogek a răspuns:

Salut, s-a deschis un nou server de SA:MP (San Andreas Multiplayer) modul jocului este stunt/freeroam/xtreeme. Adminul se ia pe orele jucate pe server cu, comanda simpla /buyadmin si vip-ul /buyvip.Restu vedeti pe server :p

HostName: SFX.Joinet.Ro - We Make The Difference!
Address: SFX.Joinet.Ro:7777
Players: 30 / 500
Ping: 11
Mode: Stunt|Freeroam|Xtreme
Map: Romania: COME HERE!
Forum: WWW.JOINET.RO

| CudiBoYRoby a răspuns:

HostName: FRPG:Sambata ora 20:00 dam liderele!
Address: 188.241.14.13:7777
Players: 12 / 50
Ping: 21
Mode: ForceRPGv.7.8
Map: LS and LV Dam admine/helpere pe playeri adusi la lvl 1 dam 100k la lvl 2 dam o masina.hai si tu!

| Mihai_Gabi_1999 a răspuns:

Vei ramane uimit de acest server:

Connect: 93.119.30.81:7777

| GabyTzu_Gaby_1993 a răspuns:

IP: rpg2.b-zone.ro
Detalii mai multe puteti gasi pe http://www.game-state.eu/89.33.242.97:7777

Departamentele serverului B-Zone RPG2. Level necesar pentru a aplica: level 10.

Federal Bureau of Investigations
LS Police Department
LV Police Department
National Guard
SF Police Department

Gangurile serverului B-Zone RPG2. Level necesar pentru a aplica: level 7.

69 Pier Mobs
Avispa Rifa
El Loco Cartel
Green Street Bloods
Red Dragon Triad
Southern Pimp
The Tsar Bratva
Verdant Family
Vietnamese Boys

Factiunile pasnice ale serverului B-Zone RPG2. Level necesar pentru a aplica: level 5.

Las Venturas Taxi
Los Santos Taxi
News Reporter
Paramedics
San Fierro Taxi
School Instructors
Tow Truck Company

Este un server accesibil tuturor, are o gama variata de produse pe care le puteti cumpara de pe http://clienti.b-zone.ro/aff.php?aff=1179

Serverul are un program numit "Refferals", prin acesta playerii noi veniti au posibilitatea de a beneficia de bonusuri din partea playerului ales.
Cand intrati pe server va va aparea o casuta in care vi se va cere sa introduceti codul unui refferal.
Codul meu este :69758

Dupa ce v-ati conectat pe server, astept un telefon/sms de la voi.

Bonusuri:
La LeveL 3:Va voi oferii 10.000$ + Bani pentru toate licentele.
La LeveL 5:Va voi oferii 15.000$ + va voi ajuta sa intrati intr-o factiune pasnica
La LeveL 10:Va voi oferii 10.000$ + O masina.
La LeveL 15:Va voi oferii 50.000$
De la LeveL 15 + Va voi ajuta cu informatii utile.
Va voi ajuta cu orice imi sta in putinta.

Va astept pe server.

| Nistor_Iulian_1998 a răspuns:

HostName: Gta.TrustCs.ro - Ora 20:00 alegeri lideri + helper
Address: 89.33.242.216:7777
Players: 3 / 200
Ping: 32
Mode: TrustCS GF™ v1.2
Map: San Andreas

| Hack21051 a răspuns:

HostName: » Romania Nexus Stuntage « | /BuyVip - V.I.P Free
Address: 79.116.211.224:7777
Players: 22 / 50
Ping: 16
Mode: Romanian Server (RO/ENG)
Map: Stunt-DM-Race-FreeRoam
2013-2014 Va asteptam!