| Sk_Alex_1995 a întrebat:

Care stie sa faca port forwarding pe router Huawei HG658 romtelecom? Dau funda

2 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Va recomandam sa apelati serviciul Asistenta PC 0903.903.903, modalitatea de tarifare pentru acesta fiind descrisa aici: http://www.romtelecom.ro/asistenta/asistenta-0903903903

| Sk_Alex_1995 explică (pentru TelekomRO):

Am apelat aceasta „asistenta pc„ happy dupa 48 de minute de asteptare cantandu mi muzica in cap imi raspunde o duduie si se exprima : Nu depinde de noi asa ceva!