| urbanPK a întrebat:

Care stie servere private de metin2 sa fie misto si sa cresti repede sa fie cu lvl mare si sa ai multe arme si armuri la magazine (cel mai rapid raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Metin2Hidra a răspuns:

Metin2Hammer Metin2ValMondial(CEL MAI TARE)Metin2Mondial

3 răspunsuri:
| Metin2Hidra a răspuns:

Hammer(pvp) lunaris valmondial(celmaitare1000%rate)mondial(normal) BlackMagic plz funda

| iulian154 a răspuns:

Royalstarsmt2 e cel mai tare faci lv 90 intr-o zi si dropu de bani e mare cam 200-500k

| Lupu_Darius_1965 a răspuns:

Nu stiu la metin2 dar stiu la metin2 gx scrii metin2 gx si iti apare privat eu il am sper ca ti-am fost de ajutor fundita?