| DEVYLANONIMOUS a întrebat:

Care sunt driverele placii video?
De ce nu imi merge opengl la cs 1.6?, Imi da nVIDIA error code 5, de ce?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Placa video are o denumire. Sa zicem nVidia 5600 sx. Scriind asa ceva in browser vei gasi de downloadat un programel care se numeste driver. El contine caracteristicile necesare recunoasterii placii de catre Windows sau alt SO. Il dai jos si-l instalezi.

| DEVYLANONIMOUS explică (pentru Salontanul):

Mss, am sa incerc.

| DEVYLANONIMOUS explică (pentru Salontanul):

Uite da-mi add anonimous_shot@yahoo.com pe mess sa vorbim te rog.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru DEVYLANONIMOUS):

Imi pare rau! Asta n-o fac. Daca ai ceva intrebari pune-le aici. Am mai dat unei fete adresa si-mi veneau pe e-mail numai prostii.