| Lycan a întrebat:

Care Windows e mai bun pentru gaming?
Windows 7 Ultimate 64 bit sau Windows 8.1?
Explicati!

3 răspunsuri:
| VictorMihail1990 a răspuns:

Windows 7...nu stiu cum sa-ti explic dar voi incerca...in primul rand windoows 7 nu este sofisticat, neavand acel lag, in fine nu prea stiu sa-ti explic

| Boitor_Seby_1998 a răspuns:

Windows 7, w8 merge greu la gaming, din proprie exp., pe w7 joc fara lag orice joc iar pe w8 imi mergea sacadat jocurile...parerea mea.

| extremeA07 a răspuns:

Testele au aratat ca windows 8.1 nu e bine optimizat pentru gaming. Windows 7 se descurca mai bine in gaming decat 8 sau 8.1 chiar daca booteaza mai greu.