| Miranda29 a întrebat:

Care este mai bun pentru gaming Windows 7 home premium sau ultimate (mentionez ca sunt x64 ambele)

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Ca windows nu cred ca conteaza ca e ultimate sau home premium.dar nu de asta am raspuns.chiar esti femeie? am vazut ca iti plac jocurile, esti interesata de calculatoare si asa mai departe.din raspunsurile tale asa ar parea ca esti femeie.doar eram curios. speri sa nu te superi ca am intrebat.am vrut sa iti dau un mesaj privat dar nu am acces la mesaje pentru ca sint nou venit pe aici.stiu e naspa sa intrebi asa ceva sa vada toata lumea dar e o intrebare simpla si nevinovata zic eu.rar vezi femei sa joace jocuri sau interesate de calculatoare.scuze inca odata. sper sa nu te superi.la revedere

| Miranda29 explică (pentru vrelian):

Nu ma supar si da stiu jocurile video sunt HOBBY-ul meu datorita prietenului meu care tot juca si m-a corupt si pe mine

3 răspunsuri:
| tr3yyg a răspuns:

Fifa 11 12 13. Dar cu x32 nu e prea bun windows cu x64.

| skary a răspuns:

Eu folosesc ultimate de cand ma stiu si imi merg toate jocurile de la 2008 incoace