| sammy7 a întrebat:

Cat timp trebuie sa astept, daca imi da eroarea asta steam-ul : Au fost prea multe eșuări de autentificare din rețeaua ta într-o perioadă scurtă de timp. Te rugăm să aștepți și să încerci din nou mai târziu?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Restarteaza routerul, primesti alt IP (la gigi primesti sigur alt ip) si incearca din nou

sau le scrii la steam si ii bagi in aia a masii pentru ca NU e vina ta ca cineva pe care nu il cunosti a facut abuz iar tu, tragi din cauza cei au capul adanc infipt unde soarele nu patrunde si nu au prevazut posibilitatea asta