| DaNyGaMeX a întrebat:

Am un telefon nokia C3.Am incercat sa imi activez internetul gratuit de la *100# dar imi da eroarea "momentan indisponibil va rugam incercati mai tarziu"(asta se intampla de doua saptamani)
PS:Sunt pe reteaua Orange.

2 răspunsuri:
| optzeci a răspuns:

Acea eroare apare in momentul in care serviciul *100# nu face fata numarului mare de utilizatori care il acceseaza. Tot ce poti face este sa mai incerci sau sa apelezi Serviciul Clienti 444.

| Jamaica32 a răspuns:

Pai du-te la Orange si plateste internetul sa iti activeze asa ca daca nu pletesti nu ai internet