| Mocanu_Madalin_1994 a întrebat:

Caut firma hosting metin2!happy la un pret avantajos, sa fie de calitate!

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Ciurcanu_Catalin_1998 a răspuns:

Eternal-Host. Eu am faut cu iei mult timp cand aveam metin2mage darkness asinis etc. ati recomand 10€ lunar si 0 lag.

| Margineanu_Iustin_1995 a răspuns:

ProfiHosting Solutions ofera hosting de calitate la preturi ieftine!
15 euro 1 gb cu serverfiles + client + side + subdomeniu metin2.pw GRATUIT

www.profihosting.ro
Contact: profihost

| barbutxxx a răspuns (pentru Ciurcanu_Catalin_1998):

Mane baga id-ul meu de mes uvlad23 vreau sa vorbesc ceva cu tine sa ma ajuti cu ceva sa imi raspunzi la niste intrebari daca vrei. mersi.

| Alina_Grigoras_1987 a răspuns:

Incercati https://phase-7.net/ au servicii de calitate si preturile cele mai mici de pe piata, la 15 euro iti da 3gb ram

| Alina_Grigoras_1987 a răspuns:

Incercati https://phase-7.net/ au servicii de calitate si preturile cele mai mici de pe piata.La 15 euro iti da 3gb ram

| MihaiLupu1987 a răspuns:

Fratele meu www.metin2revival.eu nu-i servarul tau =)) cand am vazut ce ai scris aici am ramas crucit si metin2host ala este o mare teapa =))) cu stima [COMA]Hermes@Metin2Revival

| skR94 a răspuns:

RONICS : www.ronics.ro - au preturi foarte bune si servicii de calitate.

| iqh a răspuns:

Salut, iti recomand www.iqhost.ro

| SeekerRO a răspuns:

Recomand www.vshost.ro, au preturi super si nu am avut probleme cu ei.

| MiTzAx322 a răspuns:

Www.69host.ro se misca excelent.

| Burlacu_Alberto_1993 a răspuns:

Salut, eu am un server de la https://www.vdshost.ro/. ii recomand pentru ca mi-au raspuns si la 11 seara cand am avut probleme. super ok

| Bogdan_Bucea_1990 a răspuns:

Societatea Europa Data Center SRL  isi desfasoara activitatea in principal  in domeniul comercializarii echipamentelor IT second hand si hosting la cel mai bun raport pret calitate.
- echipamente si solutii in domeniul IT (Rackuri, servere,storage,switch-uri, UPS-uri si componente) de calitate si la preturi accesibile.
- solutii hosting, VPS, Dedicat, Colocare, echipamentele si serverele noastre sunt colocate in Europa Data Center SRL
Website www.europahost.ro Tel: 0371782303

| Bogdan_Bucea_1990 a răspuns:

Recomandam https://www.europahost.ro de la iei am si eu 2 metin2 si un cs