| DorofteiLuptatorul a întrebat:

Caut prieten cu care sa ma joc cs, sa fie serios nu conteaza rankul, dau funda
lasa steam-ul in comentari

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce a aia cs. joc și eu. Nu știu, dar o să învăț.

| Thecurious a răspuns (pentru sadrian46):

E un joc cu impuscaturi.
Teroristii incearca sa planteze bombe, iar polititii incearca sa ii opreasca.
Membrii celor doua tabere se ciuruiesc intre ele.
Iti poti alege armele-pistoale, scuturi, grenazi; poti comunica cu coechipierii etc.
Actiunea se desfasoara intr-o anumita zona, numita harta.
De obicei, joci intr-un cartier de blocuri.

| sadrian46 a răspuns (pentru Thecurious):

Jocul ăsta m-ar interesa doar dacă le-aș vinde eu armele. Cu împușcături m-am jucat când eram mai tânăr, în Vietnam.

| Thecurious a răspuns (pentru sadrian46):

Serios, ati participat la razboiul din Vietnam?

| sadrian46 a răspuns (pentru Thecurious):

Dacă știi prea multe, îmbătrânești repede.
Am avut până acum 50 de meserii. Nu sunt toate menționate în cv.