| GwessWhoo a întrebat:

Caut server de cs nou facut... care are si da admin pot ajuta la populare stiu sa adminez

42 răspunsuri:
| TakeShy a răspuns:

Bai gwesshow ...categoriaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gresit categoria; aici nu se gasesc.

| glontz54 a răspuns:

Bm.pss-live.ro intrii ca ei cauta adminwinking nu e svr meu da stiu ca o sa accepte baftabig grin

| snok1435 a răspuns:

Connect Capat.PwnTeam.Ro Sau Progresu.zapto.org cautam admin

| Sergiu_Andrei_1988 a răspuns:

Connect sud.cs16.ro cautam admini!

| an4r3y2234 a răspuns:

Baga y! m an4r3y_rusu@Yahoo.com Vb acolo

| Bosinceanu_Silviu_1993 a răspuns:

SpeCii.PsS-LiVe.Ro:28015. Te astept! happyId de mess este pe sv daca ai nevoiewinking

| snok1435 a răspuns:

Cautam admini progresu.zapto.org pvpcs.zapto.org
one.federalcs.net
deva.federalcs.net www.federalcs.net doar o cerere

| Madalyn91 a răspuns:

Connect Star.csblackdevil.com
Dau admine mari! caut admini de noapte.serverul este non stop 32/32!
Id messenger! maddalyn_m26

| Madalyn91 a răspuns:

Connect Star.CsBlackDevil.Com Caut admini de noapte! de la ora 12 pana la 5, 6 dimineata! Serverul este full tot timpul noapte/zii! 32\32! pentru admine ADD maddalyn_m26

| mgz a răspuns:

Caut admini de noapte! intre orele 1- 7 dimineata! Serverul este non stop 32\32 full tot timpul noapte zii! Caut admini Seriosi! daca nu poti sta intre orele 1-7 dimineata NU da add! maddalyn_m26 ID Connect Star.CsBlackDevil.com Sau 89.44.246.33:27015

| lemoris11 a răspuns:

Respawn.Ecila.Ro id administrator bagdan_legend funda?

| valyybooss a răspuns:

Acesta este server-ul meu de curand l-am deschis 10.84.205.102:27015

| snok1435 a răspuns:

Connect Furien2.cs1.ro Server mod furien
Slot gratis
Adminitrator cerere pe forum acceptata in 24 de ore

| HarlemShake a răspuns:

Connect zepa.cs16.ro,se cauta admini.

| sefuvostrul a răspuns:

93.118.228.140:27015 te astept dau admin

| valyzvd a răspuns:

Nume Server : usp.rwl.ro
IP: 89.44.246.191:27015
Sloturi : 28 + 4 sloturi rezervate
Host: Krond
Locatie: Bucuresti
Protocol: 47+48
Online Time : 24/24, 7/7
Forum : www.rwl.ro
Grup Steam : http://steamcommunit.../groups/rwlcomm
Facebook : http://www.facebook....chOoLCS?fref=ts
Descriere : Suntem un server de CS 1.6 cu o vechime de 3 ani de zile, un server cu oameni maturi si admini capabili, fara codati si o atmosfera placuta, un server pe care iti poti face prieteni indiferent de varsta sau experienta pe care o ai. Oferim slot cu doar 5 ore jucate, iar admin cu doar 10 ore jucate. Organizam concursuri lunar cu premii in Licente Steam CS1.6, CS:GO sau DOTA 2.
Facem parte din Comunitatea RWL pe care o si detinem (www.rwl.ro). Oferim DNS si sectiune Forum in Comunitatea RWL doar cu o cerere pe forum, pentru orice joc. Avem si server de TeamSpeak 3 (ts.rwl.ro) unde oferim canale permanente. Cautam sponsori si parteneri cu care sa colaboram.

| Marafet a răspuns:

GwessWho Da eu caut om care sa ma ajute la sv meu da-mi add:george_stylle15 si vorbim! happy

| Alecs24 a răspuns:

Connect Urziceni.LaLeagane un sv classic nou nout! ADMINE FREEE, Aduceti playeri pe sv si veti primii adminee Y! M Contact: llgurziceni ...Va asteptam pe sv Go Go Go

| d4rk16 a răspuns:

Gorj.xtremexpc.ro sau lasa-mi id mess

| lemoris11 a răspuns:

Go go go Furien2.FederalCs.net se cauta admin se da pentru o donatie mica sau chiar pentru ajutare la populatie

| alexu32 a răspuns:

Add me adidas.alex29

| Nicoara_Radu_1990 a răspuns:

Pub.Expend.Ro!
add raduu. cs96!

| andreyusca2011 a răspuns:

Hai pe jbr.freakz.ro.Server jailbrek nou!@!

| Dobo_Catalina_1970 a răspuns:

Global.bemgaz.ro sau add catalin.ghejan@yahoo.com # PRO SERVER

| Fc_Petrolul_Catalin_1995 a răspuns:

Cata.cs16.ro
10.86.148.25:27016 (te rog bagami un admin si populeazal ) este serverul meu eu l-am facut dar te rog populeazal tu te rog

| stefy02 a răspuns (pentru d4rk16):

Stefy_stefan02