| GwessWhoo a întrebat:

Caut server de cs nou facut... care are si da admin pot ajuta la populare stiu sa adminez

42 răspunsuri:
| Marafet a răspuns:

GwessWho Da eu caut om care sa ma ajute la sv meu da-mi add:george_stylle15 si vorbim! happy

| d4rk16 a răspuns:

Gorj.xtremexpc.ro sau lasa-mi id mess

| stefy02 a răspuns (pentru d4rk16):

Stefy_stefan02

| PaviEstefan_Beton_Amprentat_1997 a răspuns:

Connect 86.104.14.94:27015 ( CraZy.UltraCs.Ro ) ///
Cel Mai Tare server ever din lume!
Mod classic
Admine Free!
Add aioanei.alexandruSV!

| Sergiu_Andrei_1988 a răspuns:

Connect sud.cs16.ro cautam admini!

| valyzvd a răspuns:

Nume Server : usp.rwl.ro
IP: 89.44.246.191:27015
Sloturi : 28 + 4 sloturi rezervate
Host: Krond
Locatie: Bucuresti
Protocol: 47+48
Online Time : 24/24, 7/7
Forum : www.rwl.ro
Grup Steam : http://steamcommunit.../groups/rwlcomm
Facebook : http://www.facebook....chOoLCS?fref=ts
Descriere : Suntem un server de CS 1.6 cu o vechime de 3 ani de zile, un server cu oameni maturi si admini capabili, fara codati si o atmosfera placuta, un server pe care iti poti face prieteni indiferent de varsta sau experienta pe care o ai. Oferim slot cu doar 5 ore jucate, iar admin cu doar 10 ore jucate. Organizam concursuri lunar cu premii in Licente Steam CS1.6, CS:GO sau DOTA 2.
Facem parte din Comunitatea RWL pe care o si detinem (www.rwl.ro). Oferim DNS si sectiune Forum in Comunitatea RWL doar cu o cerere pe forum, pentru orice joc. Avem si server de TeamSpeak 3 (ts.rwl.ro) unde oferim canale permanente. Cautam sponsori si parteneri cu care sa colaboram.

| Dobo_Catalina_1970 a răspuns:

Global.bemgaz.ro sau add catalin.ghejan@yahoo.com # PRO SERVER

| Ivan_Silviu_1996 a răspuns:

Intra pe 192.168.1.3:27341 e tare happy

| Denis_Denis_1991_L0Nw a răspuns:

DORITI ADMIN INTRATI PE CS.SNOOPEU.RO
FORUM : SNOOPEU FORUM
ESTE NOU DESTUL DE NOU SI CAUTAM MULTI PLAYERI

| Shumy_Cristy_1977 a răspuns (pentru Denis_Denis_1991_L0Nw):

Fostul; server Star.CsBlackDevil.Com
# Star.CsRedStars.Com!
* Cauti un server curat!
* Un server fara admini tampiti!
* Un server unde regulamentul chiar se respecta!
* Unde se cauta admini buni, asa ca tine!
* Atunci l-ai gasit!
* Viziteaza-l si sigur vei ramane pe el!
* Star.CsRedStars.Com [89.40.233.78:27015]