| doru10rapid a întrebat:

Caut servere de minecraft multiplayer romanesti. cine stie?

104 răspunsuri:
| VlooD a răspuns:

ModoCraft.mchost.pro - Caut staff. Deocamdata server in lucru ( am bagat doar 4 sloturi ) Dar o sa bag mai multe cand ii voi da drumul pe host calumea

| Giurcaneanu_Ionut_1986 a răspuns:

Dati-mi niste nume de servere

| BluePlays a răspuns (pentru RaDu12):

Se cauta staff? Daca da poti sa imi dai op? Am experienta in mc de 5 ani! Si in grad de 2 ani jumate

| BluePlays a răspuns (pentru MaDalLiNa1):

Ma ofer eu!

| Alberto2003 a răspuns:

Intra pe serverul asta mc.gamelife.ro e de 1.7.2 survival.(P.S. Sereverul este recomandat) big grin

| AlexPoP1 a răspuns (pentru RaDu12):

Da mi si mie admin pe sv-u tau

| Alin_Serbanescu_1988 a răspuns:

Mc.limitcs.ro

| Denis_Ungureanu_1967 a răspuns:

[16:55] DenisMarian:
62.210.144.155 intra este un server minunat are 3 minigameuri si abia creat si vor faci si eventuri[16:55] DenisMarian:
62.210.144.155 intra este un server minunat are 3 minigameuri si abia creat si vor faci si eventuri

[16:55] DenisMarian:
62.210.144.155 intra este un server minunat are 3 minigameuri si abia creat si vor faci si eventuri

| GynoProYTHD a răspuns:

Serverul *Mc.Tried.Ro* a revenit
Serverul nostru a revenit in forta (champagne)
Va asteptam pe Mc.Tried.Ro (champagne)
Informatii
[Sv name] *Mc.Tried.Ro*
[IP] *87.243.7.169:25565*
[Port] *25565*
[Sloturi] *200*
[Status] *Online* (tubelight)
[Firma de host] *Tried.Ro*
[Minigames-uri] *10*
Va asteptam
===========================================
[ Se cauta helper cu varsta minim de 14 ani ]
Ca sa fi helper trebuie sa fi activ pe sv si sa cunosti comenzile + sa aduci playeri activi

| GynoProYTHD a răspuns:

Mc.Tried.RO in server nou abia deschis 200 sloturi 10 minigames-uri

| Selejan_Alexandru_1999 a răspuns:

Nu trebuie chiar sa cauti poti sa faci chiar propi tau sv daca cauti pe google server pro trebuie sa te logezi si dupa aia iti faci unu si te joci cu prieteni ieu chiar ma joc cu prieteni si e distractivhttps://discord.gg/8uffNU De discord daca ai sau stai https://server.pro/login/ Asta e site de pe care poti sa-ti faci sv BYE

| Sont7 a răspuns:

MagnaCraft - Un nou server de minecraft.
Medieval, RPG, Vampiri, Factions, si multe altele. Va lasam pe voi sa descoperiti.
Nu uitati sa va aduceti prietenii happy

IP = MagnaCraft.b-zone.ro

| Sont7 a răspuns:

MagnaCraft - Un nou server de minecraft.
Medieval, RPG, Vampiri, Factions si multe altele. Va lasam pe voi sa descoperiti.

Nu uitati sa va aduceti prietenii happy

IP = MagnaCraft.b-zone.ro