| BallsofDust a întrebat:

Caut un Metin2 server privat sa fie clasic pana la lv 99 in afara de Metin2 TIM

Răspuns Câştigător
| Redbull11 a răspuns:

Www.metin2x.ro 100% romana lvl max 99 classic. E privat nu e metin 2 Ro. Da-mi funda

47 răspunsuri:
| AndreeeexD a răspuns:

Hristos a inviat!
SERVERE CU LVL PANA LA 99
Metin2Gx : www.metin2gx.ro
Metin2Fun : www.metin2fun.ro
Gasesti foarte multe servere pe HAMACHI sau pe IP, PvM sau PvP pe :
www.metin2zone.ro
SucceS! Funda? :o3

| valileo2000 a răspuns:

Eu vreau sa imi fac un sv metin2 si am nevoie de un GM dati add la ID-ul: valileo2000@yahoo.com

| TanaseRobert a răspuns:

Cine vrea sv caut

| KbOoOm a răspuns (pentru AndreeeexD):

Metin2Gx este pana la lvl 127 nu lvl 99

| MrLocked a răspuns:

Www.metin2hero.ro cel mai tare sv de metin2!

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

Da cel mai tare metin2 este metin2x

| Munteanu_Ciprian_1995 a răspuns:

Eu o sa-ti spun un sv foarte tare care s-a apucat si stropw0w de el e creat pe 1aprilie metin2b-zone e pana la lv 105 pentru ca este clasic este ca pe ro acum de lau modificat pana la lv 105 si poti sa evo posedata o faci in armura aia de pe ro de 105 si din sirus faci arma aia de 105! am uitat sa iti zic te da 104 te duci la batrana te face 105! bafta plzz funda

| alisa9875 a răspuns:

Cred ca poti gasi aici: http://www.metin2academy.ro/.

| stelian_6033 a răspuns:

Metin2flexi.ro.im New Metin 2013 Cautam Playeri. PVM Clasic LV MAX 105. itm News(Inger) ADD. Pentru Detalii ADD stelian_arthuro_tiago@yahoo.com

| Vladutu_Rafael_1990 a răspuns:

Incearca : http://www.inushimt2.com
chiar daca nu e ceea ce cauti este super

| cristi997 a răspuns:

Metin2x

| 92claudiu a răspuns:

Www.metin2smon.ro este mai misto si primul player care ajunge la lvl 150 primeste 150 euro paypal

| Admin1234 a răspuns:

Www.metin2arges.com este clasic dar e lvl 127 evolutile clasice

| qSkeT a răspuns (pentru Redbull11):

Clasic da sunt6/7?laughing)))))))9

| Gordicc a răspuns:

Nume Server: Metin2Real

Server Status: On 24/24 7/7
MC / IP: 37.43.129.137

Rate:
Experienta: 150%
Yang: 1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: 65%
Timp Online: Serverul este on de 30 zile

Buguri rezolvate: TOATE
Regat recomandat: Albastru

Forum: www.Metin2Real.com/forum
Site: www.Metin2Real.com
Download:: www.Metin2Real.com/index.php? s=downloads

Video:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E34SYzV70po
Poze: https://www.facebook.com/Metin2reall

Descriere:
Metin2Real este un server privat de Metin2. Aici sunt bine bineveniti jucatorii care prefera mai multa actiune in lumea Metin2. Acest server este non-profit având ca scop dezvoltarea unei comunitati cât de mult posibil, cu ajutorul jucatorilor si bineînteles, a echipei încercam sa creem un joc cât mai placut si distractiv

| FFyTTzOOsUU a răspuns (pentru cristi997):

Dar linkul? laughing)))))))))))

| Stefanita_Paun_1994 a răspuns:

Daca vrei Metin2 ci lv maxim 99 este Metin2Western

| k1Do0 a răspuns:

Bonus experienta: 200%
Drop yang:200%
Drop obiecte: 200%
Rata fierarului: [i]+1-6=>80-90 %

Serverul ruleaza n Nonstop [ Dedicat ]
*IP-ul serverului: Avem client!
Canale deschise: Ch1
Nivel maxim: 99
Puncte status:95

Site-ul serverului: Bonus experienta: 200%
Drop yang:200%
Drop obiecte: 200%
Rata fierarului: [i]+1-6=>80-90 %

Serverul ruleaza n Nonstop [ Dedicat ]
*IP-ul serverului: Avem client!
Canale deschise: Ch1
Nivel maxim: 99
Puncte status:95

Site-ul serverului: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea link-urile.
Forumul serverului: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea link-urile.
Client & Luncher: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea link-urile.

Despre Server: Metin2Genesis - Cum spune si numele Aici a inceput totul!

Forumul serverului:http://metin2genesis.com/forum/
Client & Luncher: http://metin2genesis.com/index.php?s=download

Despre Server: Metin2Genesis - Cum spune si numele Aici a inceput totul!

| Oproiu_Cristian_1997 a răspuns:

Www.metin2as.eu 200%rate server pvm clasic

| Gordicc a răspuns:

Nume Server: Metin2Real

Server Status: On 24/24 7/7

Rate:
Experienta: 150%
Yang: 500%
Obiecte: 500%
Fierar: 65%
Timp Online: Serverul este on de 30 zile

Buguri rezolvate: TOATE

Forum: www.Metin2Real.com/forum
Site: www.Metin2Real.com
Download:: www.Metin2Real.com/index.php? s=downloads

Video:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E34SYzV70po
Poze: https://www.facebook.com/Metin2reall

INFORMATII:

Bonusurile sunt normale: Max pv 2000, 10 critica/patrunzatoare, 10 semi-om, 15 rezisteanta la magie, 15 aparare ( sabie, doua maini, pumnal, sageti, clopot, evantai)

Coif de lvl 60, papuci Qilin si multe alte evolutii!

De asemenea puteti beneficia si de roua: Alba, Albastra, Verde, Rosie, Roz, Galbena.

Pietre +4 direct din shop, de asemenea itemele de upgrade sunt gasite la cetateanul turmentat!

Biologul este implementat ingredientele merg duse la fiecare 3 ore!

Mape si mobi noi ( BETA)!

Descriere:
Metin2Real este un server privat de Metin2. Aici sunt bine bineveniti jucatorii care prefera mai multa actiune in lumea Metin2. Acest server este non-profit având ca scop dezvoltarea unei comunitati cât de mult posibil, cu ajutorul jucatorilor si bineînteles, a echipei încercam sa creem un joc cât mai placut si distractiv

| NoOoD a răspuns:

Metin2 Impact happy este lv max 99, clasic, intra sh trage un ochiwinking funda?

| WowBlitzz a răspuns:

Polaris.mt2.ro deschis curand! va asteptam cu drag

| ouzzi96 a răspuns:

Http://metin2aw.tk/ e super metinu' max lv 99 iteme clasice pana la posedata si triton

| Brapp99 a răspuns:

Poate inca mai cauti un metin, stiu ca e cam tarziu dar e deschis doar de 7 zile e clasic putini playeri dar incet incet il populam daca vrei sa te apuci poftim aici : http://www.metin2jim.com/

| gabrielhutanAS2 a răspuns:

Mersi RedBull11 m-ai ajutat si pe mine

| LoveTweety a răspuns:

Frate,incearca mtin 2 b-zone e super!

| Dey_Andrei_1998 a răspuns:

Un nou sv de Metin2 se va deschide in curand Metin2Impact revine! Am cumparat sv cu totu! Mai multe detalii: Yahoo: jinga_fanel sau smecheru_andrei27 Skype: jinga. fanel44 sau andrei.noss
!

| alexlove a răspuns (pentru Munteanu_Ciprian_1995):

Munteanu Ciprian da-mi si mie site de la metiin2b-zone