| AsSsu a întrebat:

Ce faci cu salariul la Become a Legend la PES?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Eu joc PES 13 si din pacate poti decat sa iti cumperi alt Manager. Adica tipul ala cu care tot vorbesti si te informeaza cu transferurile si alea alea. Deci daca ai bani multi iti angajezi unu mai bun iar cu cat e mai bun cu atat te transferi mai usor la alte echipe. Cred ca cel mai bun costa 1.000.000. Dar nu stiu tu ce pes joci. Funda? happy

2 răspunsuri:
| AsSsu explică (pentru RocKzZ):

Pes 09, dar unde vad ce Manager am? Si ai funda!

| RocKzZ a răspuns:

Pai la PES 09 nu stiu exact unde ai ca eu nu l-am jucat dar la PES 2013 eu am meniul dupa ce intru la Become a Legend si am undeva Negotiations eu dau pe ala si imi apare aia undeva Agent`s Contract si acolo il schimb eu. Acum nu stiu cum e la 09 tongue Bafta. Cauta si tu pe acolo ca undeva trebuie sa fie sau poate la 2009 nu este. Sincer nu stiu asta happy