| AvalohAlyn a întrebat:

Ce Grand Theft Auto jucati?

6 răspunsuri:
| AnDr3y190 a răspuns:

Pai sunt multe: GTA V(el nu este aparut de foarte mult timp) GTA V, GTA San Andreas GTA Bucuresti GTA Romania GTA 3, GTA Vice City... Sper ca ti-am dat cateva idei

| RareşTPUro a răspuns:

Grand Theft Auto: Liberty City joc, pe urma, dupa ce termin LC, imi cumpar GTA 5.

Răspuns utilizator avertizat
| RareşTPUro a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da, se va ieftini dar nu cu mult.

| Karabatic a răspuns:

GTA SA, GTA VC, GTA V, GTA IV si mai joc GTA LC(liberty city)

| userul7200 a răspuns:

GTA San Andreas este dupa parerea mea cel mai reusit joc din seria Grand Theft Auto. GTA 5 este bun si el, dar trebuie sa ai un calculator cat de cat mai decent.