| Michaela89 a întrebat:

Ce jocuri considerati ca sunt potrivite pentru o placa video Intel Graphics la un laptop Acer Aspire de 6 GB RAM si 500 GB HD? Si NU IMI DATI SITE-UL ALA unde caut jocuri pana innebunesc. Daca stii,raspundeti,daca nu, bine.

3 răspunsuri:
| albul96 a răspuns:

Mafia1,2
GTA (fara 4)
EURO TRUCK SIMULATOR
(acestea sunt cele mai comode de jucat cu setarile full )
P.S: am si eu un astfel de device cu asa caracteristici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa Intel graphics este placa integrata, deci nu vei fi data pe spate de jocurile ce iti vor rula pe acel laptop. Ai 6 giga de Ram e ok, hard e suficient. Incearca jocuri in functie de genul pe care-l placi. NFS, Assassin Creed, Ghost Warrior, FarCry, Stalker, MOH, MW, Battlefield.
Downloadeaza si instaleaza. Daca nu si nu, un Zuma sau Bejeweled tot va merge!
winking

| SasNetRomania a răspuns:

Consulta un site specializat in cerinte de sistem, de acolo poti trage singura concluziile. http://www.systemrequirementslab.com/cyri