| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Am un laptop Acer aspire e1-531,laptopul nu are placa video(se bazeaza parca, pe Intel hd graphics,sau ceva de genu), ii pot pune o placa video?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Laptopul tau nu are suport pentru placa video dedicata! Nu ai in ce sa o montezi big grin Trebuie schimbata placa de baza ca sa-ti pui placa video dedicata insa problema la laptopuri este lipsa de spatiu in interior.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ii poti pune placa video dedicata.

| XxXJoK3rXxX explică (pentru neluL):

Dar de care?

| XxXJoK3rXxX explică (pentru neluL):

Sau daca imi poti recomanda o placa video!

| neluL a răspuns (pentru XxXJoK3rXxX):

Laptopul tau nu are suport pentru placa video dedicata! Nu ai in ce sa o montezi big grin Trebuie schimbata placa de baza ca sa-ti pui placa video dedicata insa problema la laptopuri este lipsa de spatiu in interior.

| pozeanimate a răspuns:

Nu are port pentru intrare video laptopul tau
deci, nu se poate

| elis1999 a răspuns:

Da daca merge sa pui placa video eu tasi zica sa o pui sa se vada mai bine