| Edw08 a întrebat:

Ce jocuri de simulare mai vechi vă amintiți? Am jucat din nou seriile de GTA, Euro Truck Simulator si sunt curios ce idei mai aveti sa incerc sa mai joc. In amintirea vremurilor frumoase big grin

Mersi

Răspuns Câştigător
| CobraRaptor a răspuns:

American Truck Simulator; Cuphead big grin Cuphead in special iti aduce aminte de vremurile de vremurile din anii '70 si '80 big grin

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Bus Driver.
Seriile ''Sims''
Hard Truck
Bus Simulator 2008, 2009
City Bus Simulator 2010
Omsi Bus
Taxi Driver
Taxi Simulator
Test Drive Unlimited
Driving Simulator
Delivery Truck Simulator

Răspuns utilizator avertizat
| Edw08 explică (pentru AvalohAlyn):

Mulțumesc, le-am avut ❤️

| dani420 a răspuns (pentru Edw08):

Max payne fra. Metro (shooter excepțional), devil may cry laughing mie mi o plăcut si ăsta, far cry, battlefield, wwe laughing)