| 777777788888888 a întrebat:

Ce jocuri exista in afara de metin2

4 răspunsuri:
| DoarYO99 a răspuns:

4story(recomand global), team fortress 2 ( e super tare, se poate juca si online si cu buti),microvolts(recomand),brawl bustersl, call of duty modern warfare 2, 3 ( recomand sa joci online)
Si c-am atat

| stefzcoffee a răspuns:

Poti incerca DivineSouls =] Mie mi s-a parut super fain, insa gaseste un prieten care sa se apuce cu tine, altfel o sa te plictisesti repede pentru ca nu o sa ai cu cine sa faci daugeonurile =]

| 777777788888888 explică:

Stefzcoffee nu imi trebuie mai multi sa fac duel ca nu imi trebuie niciun duel

| 777777788888888 explică (pentru stefzcoffee):

De fapt da-mi te rog siteul de DivineSouls