| RaulGeorge798 a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe acest PC: Intel pentium 5200 2. 50Ghz, 4GB Ram, HDD 320Gb, Placa video Nvidia G100 512Mb, 64 Biti aia... Ddr2 imi merge fifa 13, Gta 4? Thnks

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

In primul rand ala este ce-l mai naspa windows facut vreodata iar apoi Fifa 13 sunt sigur ca iti merge cat despre Gta 4 probabil.

2 răspunsuri:
| RaulGeorge798 explică:

Am uitat să spun ca procesorul e Dual-Core se 2. 50Ghzwinking și am Windows Vista

| RaulGeorge798 explică:

Ms frumos, ai o Funda mare, o zi frumoasa iti doresc, ceau ceauwinking