| RaulGeorge798 a întrebat:

Salut am o dilema, am o plc video nVIDIA g100 512Mb 64Bit, si un Ati radeon HD 3650 512Mb 128Bit,daca o schimb pe aia de Nvidia cu cea de Ati, v-or rula mai bine jocurile sau youtube-ul va merge pe full HD, cu nVIDIA doar pe 720P merge bine? Dar jocurile cum v-or merge, precizez ca aia de Nvidia imi duce fifa 12 pe Low destul de bine nam problm.Am un Intel dual core 2, 50 4GB Ram DDR2, HDD320GB WD, Vista Home premium Licenta.

Răspuns Câştigător
| endling a răspuns:

HD3650 este mult mai performanta.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Si care e dilema? Se vede de la o posta care dintre placile alea e mai buna...