| RaulPorutiu a întrebat:

Ce jocuri merg pe pentium 4

Răspuns Câştigător
| Felixucu a răspuns:

Poi,depinde de PC-u tau, mie imi merg aproape toate jocurile care exista pe lumea astazi doar sfert numi merg din cate exista sau mai putin.Incearca metin, cabal, ultimate spider-man, need for speed most wandet, gta 4.Depinde de PC chiar daca ai pentium 4.Nu iti zic cum trebuie sa fie PC-u tau ca sa-ti mearga, mie prea lene. Funda?

1 răspuns:
| Gheorghe162 a răspuns:

Man eu iti spun 100% ca iti merge metin2 hunter iti dau link dar incearca sa intri pe site maine pe seara deoarece este nou si este prea tare.
Uite linkul : www.huntmt2.ro