| AlexDinTimis a întrebat:

Ce jocuri merg pe volan si pedale?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ValentinV2 a răspuns:

Incearca need for speed...cred ca mergevolanul la toate versiunive...depinde si ce volan ai

| ValentinV2 a răspuns:

Incearca need for speed...cred ca mergevolanul la toate versiunile...depinde si ce volan ai

| AlexDinTimis explică (pentru ValentinV2):

Am volan de la xtrust in rest nu stiu nimic

| AndreAndrei a răspuns:

Pai depinde: cate pedale are volanul tau?
Ai schimbator de viteze, daca ai un volan care se roteste ca un volan adevarat de 2 ori asa, iti merge si Euro Truck, German Truck, Need for Speed, si toate simulatoarele de masina, daca ai volan cu 2 pedale si se roteste doar jumate thinking nu prea stiu asta caut si eu happy.