| Spike189 a întrebat:

Ce jocuri open-world de tipul Far Cry, Fallout, borderlands imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Kholat, seriile Assassin's creed, the witcher ( 1, 2, 3 ), the amazing spider man 2, batman arkham origins/city, etc. Is foarte multe.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crysis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crysis e open-world? de cand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skyrim, e foarte mare harte, mult de explorat.
Deus-Ex Human Revolution, parca se numea. mie personal nu mi-a placut dar am auzit numai laude despre el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://ro.wikipedia.org/wiki/Crysis

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crysis este un joc liniar, nicidecum open world.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E o prostie asta. am jucat acum cateva luni pe primul si nu mi se parea open-world deloc. nu ai voie sa faci ce vrei cand vrei, plus ca eu un Open-world cat Witcher 2, adica parti de harta care se schimba mereu, nu e o harta imenta ca GTA sau Fallout sau mai stiu eu ce.