| elcosmin a întrebat:

Ce jocuri pentru pc imi recomandați? Nu conteaza cat de noi sau vechi sunt, ma intereseaza gameplay ul.

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Cauta pe gametop. com

2 răspunsuri:
| FloriN714 a răspuns:

Ride, Renegade X, Team Fortress, Black Squad, Paladins, Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator 2, Dirt Rally, Starcraft II, CoD Modern Warfare 2 / 3, Sniper Ghost ( toate ), TerraTech, Astroneer, Robocraft, CS:GO, Creativerse, Crossout, The Crew, Forza Horizon 2 / 3 / 4, Asseto Corsa, Test Drive Unlimited 2, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Banished, Planet Side 2, Age of Empires 2 Complete Edition, Age of Empires 3, Red Alert 3, Project cars, Mount and Blade Bannerlord ( inca nu e lansat ), Conqueror's Blade, Stronghold Crusader 2 / 3.

| elcosmin explică (pentru FloriN714):

Scuze ca nu ți am dat ție fundă. Mersi!