| GeorgeNoCoMMenT a întrebat:

Ce jocuri stiti din astea mai faine am ramas in pana de indei nu mai stiu nimica imi doresc sa imi spuneti cv jocuri mai tari.
Cel mai tare raspuns primeste FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun joc EVER este Modern Warfare 3.Ai putea sa incerci si Battlefield 3 si Batman Arkham City. N-am jucat Battlefield dar sunt printre cele mai bune jocuri ale anului trecut.Si daca vrei sa-ti pui la contributie mintea ti-as sugera Portal 2.Revino cu un comentariu si iti dau un link unde jocul are subtitrare in romana. E amuzant si inteligent.

2 răspunsuri:
| procs a răspuns:

Counter strike 1. 6 protocol 47 48
ProCs.aToCs.Ro

| GeorgeNoCoMMenT explică (pentru BogdanS):

Mersi mult battlefield mi se pare ff tare mersi mult ti-am dat fundahappy