| denisa100 a întrebat:

Ce jocuri stiti tari k nu am ce face VA ROOG

Răspuns Câştigător
| PsychoDreamer a răspuns:

Seria GTA, assassin's creed, mafia 2 (ft. tare), LA noire(e geniala)), COD, pes, fifa manager (misto). Poti juca online in CS sau Cross fire. BAftawinking

6 răspunsuri:
| DamagedHeart a răspuns:

Tomb raider underworld

| Deceimicitestinumele a răspuns:

Daca nu ai ce face de ce nu intri aici? http://abcd-smile.blogspot.com exista un sondaj, stiri...aa si site-uri de jocuri playpink.com clopotel.ro

| macritz a răspuns:

Mw3 cel mai tare joc, doar ce l-am terminat de jucat.

| Acasel a răspuns:

Jocuri Pc:inceraca Monopoly. Pico 1, 2, 3 laughing, cauta pe ytube Ghostslove struck
Jocuri in casa: pititea /statuia (canta cineva o melodie si cand zice unul stop se opresc.in pozita in care a fost.si cel caer misca va fi eliminat.Scaune muzicale.carty.sah,nu te supara frate.piticot.Tintar.Remy.Poker.X si 0

| anamaria06 a răspuns:

AngryBirds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of duty
call of duty united offensive
call of duty 2
call of duty 4 modern warfare
call of duty world at war
call of duty modern warfare 2
call of duty black ops
call of duty modern warfare 3
dead space
dead space 2
singularity
gun
medal of honor
medal of honor airbone
medal of honor pacific assault
mirror's edge