| anonim_4396 a întrebat:

Ce nivel trebuie sa ating in Euro Truck Simulator 2, pentru a debloca strazile neaccesibile din joc?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| LucaTheodor a răspuns:

Salut!
Eu cred ca nu trebuie sa atingi nici un nivel. Acele strazi nu sunt accesibile ca te duc in alta parte. Daca nu stiai ETS2 nu are versiunea Romania-Ucraina-etc. Acele strazi duc la autostrazi care duc in aceste locuri. Dupa parerea mea, trebuie sa descarci patch-ul Go EAST! si atunci cred ca se deblocheaza.
O seara faina si un joc placut!

| LTAA a răspuns (pentru LucaTheodor):

In fiecare oras gasesc strazi pe care nu pot sa intru!

| LucaTheodor a răspuns (pentru LTAA):

Sau poate acelea sunt strazi secundare care nu duc mai nicaieri.