| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ultimate spiderman si as vrea sa imi dati idei daca se poate de jocuri tot felul de cumaprat sau de downloadat si sa imi ziceti pe scurt o relatare a jocului

1 răspuns:
| RainbowNeos a răspuns:

Grafica e destul de primitiva. povestea e luata din benzile desenate nu din filme; incearca spiderman friend or foe, sau shattered dimensions ori web of shadows(asta e si cu alte personaje interesante-wolverine, blackcat); sper sa te tina calculatorul la astea 2 jocuri ca sunt costisitoarea din punct de vedere al performantei pc ului in special la procesor happy