| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa aleg intre FarCry3 si Call Of Duty ghost pentru PlayStation3... spuneti o parere?

5 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Far cry 3 e cu niste misiuni prea tari o grafica reala (HD) ba chiar o poveste dar call of duty este daca vrei sa faci subs si vizionari pe youtube

| Biaax a răspuns:

Far Cry 3 este foarte misto. Are o grafica buna si o poveste interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cry cu siguranta. 2 l-am terminat acum o luna si am jucat care 30+ de ore si de o saptamana am luat si 3 si e nemaipomenit- si cu siguranta il voi juca pentru 30 de ore

| Danyesuficient a răspuns:

Oricare conteaza ......care iti place tie!

| Zazutuu a răspuns:

Clar FarCry 3! E un joc cu o grafica foarte buna, poveste interesanta si gameplay pe masura.E un joc open-world, iar pe langa asta ai si CO-OP, multiplayer si un Map Editor unde iti poti creea propriile harti.Call of Duty Ghosts in schimb e un dezastru.Nu merita sa dai banii astia pe el in niciun caz.Ia-ti Far Cry 3 si o sa fii multumit.