| 1000gb a întrebat:

Ce Sims3 are si animale in afara de pets?

3 răspunsuri:
| AsandeiMariaAlexandra a răspuns:

Toate au animale cand iti faci un om(caracter) ai casa bani diamante galbene si un caine negru sau alb

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Sims 3 pets e singurul care te lasa sa-ti faci si propriul caine, pisica, cal, la celelalte simsuri, animalele sunt mici si nu poti sa le pastrezi sau sa le controlezi, de exemplu soarecele, poti sa'l pui intr'o cusca si poti sa te joci cu el, atat xD

| BebeAlinutsa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XPN2Hm7rtiM acesta e un video cu sims 3 pets, in rest nici unul nu are animale