| vladutzi011 a întrebat:

Ce e mai super.sims 3 sau sims3 pets? Ca am vazut in you tube ca nu e doar diferenta ca sunt si caini, pisici si cai, au multe pentru aceste animale si le controlezi tot tu.

Răspuns Câştigător
| eatpraylove a răspuns:

Deci am si sims 3 si sims 3 pets, prefer sims 3 clar, adica e mai usor sa ai grija de simsi tai decat sa ai grija de simsi si de animale, totusi daca chiar tii sa ai animale sims 2 pets e mai usor, dar e nasol fiindca strica si mobila, parerea mea.

3 răspunsuri:
| Fl4sh3rON a răspuns:

Deci...in sims 3 pets sunt noi doar animalele si fara The sims 3 nu poti juca the sims 3 pets deci, e mai super The sims 3 caci fara el nu poti juca late night, generations, world adventures...

| mihaip1 a răspuns:

Sims 3

| gratielasuk a răspuns:

Sims 3