| TudorFox a întrebat:

Ce spuneti, este posibil sa fiu acceptat in factiunea paramedic department de pe samp daca am aplicat asa? : Cati ani ai?: 20 de ani.
Sexul(real)?: Masculin.
Descrie-te in minim 20 de cuvinte:Saten, Ochi caprui, 1, 83m, Slab, De treaba, Inteligent, Misterios, Frumos, Prietenos, Sincer, Imi place fotbalul, Imi place baschetul, Imi place sa ascult muzica, Sa ma uit la filme, Sa ma joc samp, Intelegator, Emotiv, Putin timid, Imi place sa ies cu prietenii, Imi plac fetele.
Cat timp petreci zilnic pe joc?: Nu stiu sa va spun sincer, nu prea sunt atent la asa ceva, dar petrec.
Ai fost banat vreodata? Daca da, de ce?: Nu, nu am fost banat niciodata.
Ce planuri de viitor ai pe acest server?: Nu stiu, inca nu m-am gandit la nici un plan.
De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta factiune?: Pentru ca imi place munca in echipa.
De ce doresti sa intri in factiunea San Fierro Paramedic Department?: Pentru ca imi place munca in echipa, si vreau sa ajut si eu playerii care au nevoie de heal.
Cu ce crezi ca se ocupa San Fierro Paramedic Department?: Ei ofera heal playerilor care au nevoie, si in schimb ei ofera o suma de bani.
Nationalitate?:Roman.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de ani? :3
#ripromania

| TudorFox explică (pentru anonim_4396):

Adica? happy Ce vrei sa spui cu asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TudorFox):

Ai 20 de ani si "De treaba, Inteligent, Misterios, Frumos, Prietenos, Sincer, Imi place fotbalul, Imi place baschetul, Imi place sa ascult muzica, Sa ma uit la filme, Sa ma joc samp, Intelegator, Emotiv, Putin timid, Imi place sa ies cu prietenii, Imi plac fetele.
"
Te joci "samp" si esti inteligent?

| TudorFox explică (pentru anonim_4396):

Tu esti prost? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TudorFox):

Nu?

| TudorFox explică (pentru anonim_4396):

Si atunci cum sa ma intrebi asa ceva? happy Ca daca ma cred inteligent daca joc samp?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TudorFox):

Asa ziceam si eu la 11 ani, ca imi place sa ascult muzica. straight face
Mda..bafta cu jucatul la 20 de ani.

| TudorFox explică (pentru anonim_4396):

Ce e gresit in a te juca la 20 de ani? Poti sa explici?