| Decebalul a întrebat:

Ce trebuie sa fac in Team Fortress 2 sa primesc iteme, dupa ce am terminat toate achievementurile?

Răspuns Câştigător
| 8imal a răspuns:

Cauta sa stai pe un server de idle! daca poti, il lasi peste noapte(eu miercurea il am in program) joi dimineata am peste 10 iteme!

7 răspunsuri:
| Decebalul explică (pentru 8imal):

Nu sunt chiar asa de priceput in Team Fortress 2. Am deblocat toate achievementurile cu un hack. Deci, ce inseamna server de idle?

| 8imal a răspuns (pentru Decebalul):

Cand vine vorba de idle in tf2 se refera la faptul ca anumite servere iti dau oportunitatea de a avea arme si realizari fara ca jucatorul sa fie activ. pur si simplu stai pe server esti omorat din oficiu de nenumarate ori, iar in final rezultatul este ca te alegi su arme si realizari fara sa faci nimic. si mai e si legal! cad despre hack-ul tau cred ca ai folosit SAM(steam achivement manager) si nu e hack este o posibilitate sa-ti deblochezi toate realizarilein tf2 si nu numai. de fapt este folosit si de beta testeri!

| Decebalul explică (pentru 8imal):

Da, am folosi sam. Dar stii vreun server de idle sau cum as putea sa joc pe unul?

| Decebalul explică (pentru 8imal):

Te-as ruga sa ma mai ajuti la o ultima intrebare! Cum instalez serverela?

| 8imal a răspuns (pentru Decebalul):

Daca esti atent can dai pe pagina iti apare ceva de gen: 178.86.989.153 ala e serverulDai click pe el si daca ai steamul deschis se conecteaza automat! daca ai nevoie de antrenor cauta in tf2 users viorel(simplu) locatie baleni /Galati, ala sunt eu daca sunt online cand te joci te pot asista in joc avand mai multe sanse sa reusesti in puncte decat daca incerci sa ofaci singur. oricum succes!