| o0ops_2090 a întrebat:

Cine are servere de Samp (San Andreas Multiplayer)?
Vreau in special cele "Stunt"
Care imi da cel mai frumos server primeste funditahee heehappy

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Uite aici o lista.Bafta!
http://www.game-monitor.com/GameSearch/sa-mp/San_Andreas_Multiplayer.html

82 răspunsuri:
| GameMaster93 a răspuns:

HostName: **Romania Cool Trucking**
Ip: 89.44.13.137:7777
Ping: 15
Mode: DSG Trucking V2.5
Map: Rom@nia

P.S Server lansat pe data de 15/DEC/13

| adrianasa a răspuns:

Vreau un server samp

| nesprit a răspuns:

HostName: Romania Trucking Forever

| Cosmin_Andrei_1971 a răspuns:

HostName: Romania Speed Trucking
Address: 195.225.59.13:7777
Players: 2 / 50
Ping: 21
Mode: Trucking v7.1
Map: Trucking cel mai tare sv ii cu mape insule si sunt fondatori de treaba vip lvl 1

| Marius_Soltan_1989 a răspuns:

Server Name: [0.3z]3state cautam leaders/helpers
Game: San Andreas Multiplayer
State: Online
Players: 0/50
Address: 188.212.100.237:7777
Location:
Romania Romania
Game Mode: Police vs Rivals
Map Name: San Andreas

| SeeYaa a răspuns:

HostName: Gta Kokaine Romania
Address: 93.119.26.203:7777
Players: xx / 100
Ping: 10
Mode: Role-Play
Map: LS | LV

-Abia s-a dat WIPE asa ca va asteptam in numar cat mai mare.
-Salutari din partea Staff-ului GKR!

| nimrod31 a răspuns:

HostName: SA-MP 0.3 Server Oferim Grade Admin Owner! Cautam
Address: 176.31.103.65:9360
Players: x / 30
Ping: 49
Mode: RPG-RoYaL
Map: LS-LV-SF

| Paval_Alexandru_2000 a răspuns:

Salut! Nu ai auzit inca? RPG.INTOXICATED.RO se redeschide cu un nou GM ce iti v-a capta atentia!
- Cautam Admini/Asistenti ce pot aduce minim 5playeri
- Cautam Admini/Asistenti ce se pot implica in noul proiect
- Deasemenea cautam Lideri pentru playeri loiali si activi serverului

| Mix_JoKe_1994 a răspuns:

HostName: Serioux RPG | 15 Playeri Event Premiu Masina Pers
Address: 94.177.106.172:7777
Players: 14 / 50
Ping: 24
Mode: SrX:v0. 3Beta
Map: San Andreas
este un server bun si admini prietenosi!

| Rares_Chirca_1991 a răspuns:

Joaca si tu pe unul dintre cele mai bune servere de SA-MP din Romania.

Zeci de sisteme unice, staff foarte activ si competent, playeri civilizati, un gamemod bun si multe factiuni cum ar fi :
-Familia 15th Avenue
-Familia Sacra Corona Unita
-Familia Falcone
-Familia Orleans Crime
-Police Departament
-Nationat Guard
-F.B.I.
-S.M.U.R.D.
-Taxi Cab Company
-Tow Car Company
-Hitman Agency
-News Reporters
-School Instructors

HostName: (0.3z)RedzMax RPG - Let the gammeddon begin!
Address: 93.119.30.84:7777
Players: 126 / 400
Ping: 10
Mode: RZM:RP v0.8.3
Map: San Andreas

| denisboss00 a răspuns:

HostName:ExcessRP:RPG
Adress:93.119.26.247:7777
Players:XX/50
Mode:EX-RPv.01
Map:Los Santos
Exista 17 joburi si 14 factiuni.
Cand intrati va rog dati /report m-a adus denis.sipos

| Petre_Cazacu_1991 a răspuns:

Id-ul:93.119.26.252:7777
host name:extreme super stunt
intra pe el daca vrei sa jucam ma cheama CAZACU

| PufuLeTz1 a răspuns:

HostName: [0.3z]Streetgame.ro[RPG]||10 On se da lideri
Address: 93.119.30.154:7777
Players: 4 / 50
Ping: 19
Mode: Streetgame.ro|RPG v0.3
Map: LS ~ LV ~ SF

Intrati spuneti ca va adus Kings

| AndreiUNJucator a răspuns:

[www.played.ro]
Avand in vedere gamemode-ul si comportamentul exemplar al adminilor pot spune ca serverul RPG.PLAYED.RO reprezinta un mare succes. Mai multe detalii pe www.played.ro
Intrati sa va convingeti!

| KingBoxing2323 a răspuns:

HostName: » Master GaminG Stunt « • » V.I.P Free! «
Address: 95.64.36.124:7777
Players: 5 / 500
Ping: 12
Mode: Romanian Server Stunt (RO/ENG)
Map: Stunt-DM-Race-FreeRoam-Fun

| CristianoRonaldo13 a răspuns:

Uite serverul eXtreme Stunt Devil dam admin si vip gratis join us!
ip 89.33.242.212:777 te asteptam cu drag!

| KrashTime a răspuns:

GO GO GO!

HostName: [Gamez-Arena] Eventuri zilnice
Address: 188.241.14.18:7777
Players: 5 / 50
Ping: 17
Mode: RP-GF v1.1
Map: San Andreas

| Laurentyu_Iulian_1948 a răspuns:

Uite aici unul de RPG plin cu surprize abia infiintat dar care se va ridica fara probleme, te asteptam pe tine si prietenii tai, garantez beneficii si multe altele pentru ca sunt owner
HostName: FGAscension RPG Lvl 2 (sv nou) [0.3z]
Address: 188.241.14.30:7777
Players: 8 / 75
Ping: 17
Mode: FGA v0.1
Map: LS and SF

| LuCy21 a răspuns:

HostName: Respect-Game: O noua viata!
Address: respect-game.ddns.net:7777
Players: 21 / 100
Ping: 17
Mode: RG:RPG v1.3.4
Map: RG City

| razvanrus a răspuns:

HostName: DarkNight RPG|Incepatorii /newbie
Address: 188.213.212.115:7777
Players: 8 / 50
Ping: 21
Mode: DarkNight|RPG v3.2
Language: En/Ro (R) cand intrati scrieti /report xxanacondaxx2 m-a adus! cel mai fain sv de samp

| FernyZU a răspuns:

Deschiderea serverului de SA:MP RPG.GAMESTYLE.RO.

Data programata: 14.12. 2016, ora 16:00.
Serverul este gazduit la zeroping.ro si detine 100 de sloturi cu posibilitate de marire oricand.
Serverul va beneficia de update-uri din 2 in 2 zile de catre scripterii nostri.
Pentru inceput orasele Los Santos si Las Venturas vor fi deschise.
Economia serverului va fi una de tip medie.
Serverul detine foarte multe sisteme care sunt avansate si pe plac.
Donatiile sunt folosite pentru plata serverului si pentru intretinerea comunitatii GameStyle Romania, in schimbul donatiei sunteti rasplatiti cu puncte premium pe server cu care puteti sa cumparati diverse chestii din [/shop].
Panel: http://gamestyle.ro/panel

Factiunile serverului sunt:
Departamente - Los Santos Police Departament, Las Venturas Police Departament, Federal Bureau of Investigations, National Guard.
Mafii: Los Zetas, Grove Street, El Loco Cartel, Ballas Family.
Factiuni pasnice & mixt: Taxi LS, News Reporters, School Instructors LV, Paramedic Departament LV, Hitman Agency.
Levelul minim pentru departamente este de level 7, levelul minim pentru factiuni pasnice este level 5 iar pentru Hitman Agency este 10.

Joburile serverului sunt:
Farmer, Arms Dealer, Detective, Trucker, Mechanic, Drugs Dealer, Fisherman, Car Jacker, Pizza Boy, Bus Driver, Garbage Man.
Joburi care vor fi adaugate in urmatoarele update-uri: Programator, Vanzator de Inghetata, Quarry Worker si Apicultor.

In perioada 14.12. 2016 - 02.01. 2017 va fi organizat evenimentul Advent Calendar (bonus / giftbox / quest / multe alte surprize), detalii in link-ul de mai jos:
http://forum.gamesty...22016-02012017/

| SenKing a răspuns:

Rpg.redgame.ro
Un server deschis in aceasta luna, cu un sistem de rob original, in banca din lv.