| paulsucevianu a întrebat:

am o intrebare pentru voi, mi-am facut un server de samp si vreau sa il pun pe o pagina web ceva gen servere de samp stunt cum fac asta va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, intra aici si adauga serverul tau si vei primi un cod pe care il vei putea pune pe orice pagina web : http://www.game-state.com/

| paulsucevianu explică (pentru MrCaNaByS):

Frate mersi dar unde am codul daca ma lamuresti si imi merge iti dau funda

| Nejmoq a răspuns:

Am mai raspuns azi la o intrebare de genu'. Roaga ownerii unor pagini sa iti faca reclama, sau metoda de mai sus, scrisa de CaNaBySM4A1.

| paulsucevianu explică (pentru Nejmoq):

Ok am sa incerc