| skittles13 a întrebat:

Cine imi da si mie niste jocuri misto? Gen Imvu.in afara de secolife si ourworld. Cele mai tari FUNDITAtongue

6 răspunsuri:
| deeaandreeaa a răspuns:

World of warcraft! E cel mai tare joc!

| Vasya a răspuns:

Mie imi place mult pandanda(www.pandanda.com) e vorma despre un panda pe care trebuie sa il ingrijesti sa ii iei haine etc.
Sau club Penguin (www.clubpenguin.com) e la fel ca pandanda doar ca e cu pinguini.
pentru informatii despre pandanda http://pandanda-news-romania.blogspot.com the best blog of pandanda Succes!

| rebekQueen a răspuns:

Daca esti fata stardoll

| Rebeca22222 a răspuns:

Woozworld.:d

| rebekQueen a răspuns:

Metin2

| IseKawaii89 a răspuns:

Microvolts S4league asia sunt de descarcat. ddtank the sims social jocu asta e pe facebook xD sper cati plac