| malaua a întrebat:

Ziceti-mi niste jocuri misto...am placa video de doar 64 si 512 ramstraight face

dau funditatongue

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

Harry Potter III
Colin McRae Rally 2
Kart Racer

16 răspunsuri:
| Minty a răspuns:

Oaia saltareata

destul de amuzant

:*

| BuLLetBtwin a răspuns:

Need for speed:most wanted, nfs:undercover, gta:romania, jocuri cu grafica medie merg pe 64 si 512 ram uite un joc care poti sa il tragi http://computergames.ro/......patch.Daca merge plz fundita.

| LiLlYAnNe a răspuns:

Mie imi place Sims 3.

| rlr09 a răspuns:

Http://jocuri-mari.piczo.com ...Are fifa 2010 full,nfs carbon, call of duty 2, gta extreme 2008,mortal kombat 3,halo combat evolved,wwe ultimate impact 2009,swat 4,counter-strike 1.6 non-steam

| DiZZy_6407 a răspuns:

Frate spun sincer nai multe jocuri... deci
fifa 07 in jos, gta 1-gta sa real, counter 1. 6 sau source mafia 1, sims 1-2, si. oricum cauta jocuri iesite pana in 2006 d la 2006 + nu mai mere

| xuanbou a răspuns:

Pai. incearca jocuri online, cele de pe miniclip sau cele shockwave. http://www.jocurias.com/rezultate-cautare/21/jocuri-shockwave.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agramarea-i viata ta! Jocul se numeste "Cum scriem si, cum pronuntam corect."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu am placa vide de 1800 si 4 GB ram si ma joc undercover si am tot felul de jocuri ca am hardu de 3 tera aa si iti recomand pentru tine la pc un nintendohappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint multe Saerio Sam, Medalof Honor, Call of Dutii, Far Cry, Snaiper Elit, Red Fraction, ect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:cs, far cray

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clutch, flatout 2, infernal, ut 04, crashday, land of dead, tony hawk underground 2big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda eu zic ca ar trebui sa iti iei un gta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge si fifa 08 si tony hawk 3 si 4 merge si wow si lineage II, mai sunt jocuri. si eu am 512 ram, eu iau jocuri si le pun la minim si merge gta san andreas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Need for speed undergraund
need for speed undergraund 2
age of empire 2
age of mithology

| stoleadaniel a răspuns:

Pentru placa ta e asa:

Fifa 2005
Fifa 2006
Fifa 2007
Fifa 2008
Pes 2005
Pes 2006
Pes 2007
Pes 2008
Pes 2009
Pes 2010
Counter-Strike 1.6, Source
D.O.T.Z (Day Of The Zombie)
Metin2
Nfs underground 2, Carbon (asa si asa), undercover,
Gta San Andreas, Vice City, Romania, Romania 2
Far Cry 1, 2
Si nu mai stiu altele

| EdySH0r123 a răspuns:

Pes 2011, gta san andreAS online, nba 2k10, virtual tennis 2009 sau 3 metin2 private cam as ceva