| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da un password (pr privat ) pentru imvu hack 2011 puppy dog eyes Plz daca merge dau fundawinking!

Răspuns Câştigător
| AnDyTzU12 a răspuns:

Man nimeni nu poate sa-ti dea password daca nu stie ce fisier e ca fiecare isi baga parola lui adica eu imi bag sa zicem...blindaj tu sa zicem poti baga alt password sa zicem pisicuta da nu merge ca fiecare isi pune parola sawinking daca as putea sa te ajut te-as ajuta ti-as da da nu stiu de ce fisier imi vorbesti chiar daca e de la hack trebuie sa dai si numele fisierului adresa de unde l-ai loat e ca si cum ai cauta acul in carul cu fan daca zici asa si nu ne dai detalii...